Rozhovor s Xanomesem

14. září 2014 v 20:42 | Sarah (trtrtre.blog.cz) |  Rozhovory s majiteli propagovaných webů
Moc se omlouvám za neaktivitu, ale přináším vám zajímavý rozhovor s Xanomesem, odpůrcem Novy a správcem hned tří webů. V jednoduchých deseti otázkách se dozvíte co ho k tomu vedlo.

1. Jak tě napadlo založit web antitvnova.blog.cz?
Již dlouho jsem byl proti Nově. A jednou, když jsem vůbec nevěděl co dělat, mě napadlo že bych mohl založit web proti Nově. Určitě nejsem jediný, kdo Novu nesnáší. No a tak to začalo.

2. Co konkrétně máš proti Nově?
Zpravodajství. Kdo zná můj blog a sleduje ho ví, že jsem napsal velký článek, ve kterém jsem to popsal. Nova mi nevadí, někdy dává dobrý filmy. Ale zpravodajství... hrůza a děs. Samej bulvár, kraviny...

3. Už jsi se na svém blogu potkal i s hatery?
Bohužel ano. Samozřejmě všechny BANuju, v zápatí je psáno, že web je pro odpůrce TV Nova. Bohužel BAN pouze zakazuje komentáře, daný člověk se stále může dostat na blog. Naštěstí se hateři už nevrátili. Takže jsem je nemusel řešit znovu. Každopádně když se podívám do anket, vždycky tam nějaký hlas pro NE od haterů najdu. Jeden mi posílal do *, druhej mi nádaval. Snad v dospělosti poberou rozum.

4. A jak tě napadlo založit Soukromý chat? Souviselo to nějak s Chatem o všem?
Ano. Začalo to tím že mě jedna nejmenovaná osoba naštvala svým SPAMováním na Chatu o všem, a nikdo jí nemohl zastavit ve SPAMování, protože tam nebyla žádná ochrana. Tak jsem spustil chat s názvem Soukromý chat chráněný heslem, který znalo jen pár lidí. A když jsem se dozvěděl o možnosti Administrace zavedl jsem Administraci. Začal jsem zavádět každotýdenní akce, aby na chatu byla nějaká zábava... a nakonec z toho vzniklo to, co vidíme teď.

5. Měl jsi ještě před tvým osobním blogem, ANTI Novou a Soukromým chatem nějaké další blogy/weby?
Ano. Ale tenkrát jsem téměř nic neuměl, neznal. A vzhledem k tomu, že to bylo na blogspotu, tak mimo mně tam stejně nikdo nechodil.

6. Všimla sem si, že jsi vypnul možnost odebírat novinky na tvém blogu. Dříve jsi ji tam měl. Proč jsi ji zrušil? Nemyslíš si, že by to nějaký čtenář rád využil?
Ze zkušenosti vím že moc lidí to nevyužívá. A co se mně týká, radši rychle lítám po webu, než abych musel otevírat Newsletter. Navíc to zabírá zbytečně moc místa v menu. Možná až půjde udělat článek, a do toho dát ten formulář... pak možná.

7. Proč jsi založil svůj osobní blog, tedy xanomes.blog.cz?
Štvalo mě že na AntiNově nemohu vyjadřovat všechny své myšlenky - tedy mohu, ale to by pak nebyla AntiNova - a že jsem omezován tématem blogu. Chtěl jsem něco, kam budu moci psát cokoliv.

8. Proč si na blogu říkáš zrovna Xanomes? Jak tě to napadlo?
Říkám si tak všude na internetu. Přezdívka vznikla tak, že jsem chtěl začít hrát jednu hru, ve které člověk brázdí vesmír, a říkal jsem si, jaké "vesmírné" jméno si dát. Napadlo mi Xan. Po dlouhé době mě hra přestala bavit. Ale přezdívku Xan jsem si nechal. Pak jsem začal hrát jinou hru, fantasy ze středověku. Měl jsem Xan, co k tomu dát aby to zněla středověce? mer! Xanomer! A tak vzniklo Xanomes... a když jsem pak musel svoji postavu Xanomer smazat, protože jsem ve hře s ní (upřímně) všechno zkazil. Tak jsem založil novou postavu, jak by se mohla jmenovat? místo eR eS! Xanomes! No a od té doby si říkám Xanomes.

9. Znáš youtubera Adama Jíchu, který je taky proti Nově?
Znám, a zajímalo by mě, jak si se k němu dostala (:D). Často brázdím celý YouTube, takže jsem na něj již narazil. Ale zas tolik proti Nově bych řekl není. Myslím že mnohem více je proti Nově Gameballcz, o kterém jsi se již párkrát zmiňovala.

10. Co by jsi ještě chtěl vzkázat čtenářům?
Aby nesnášeli Novu, chodili na chat a sledovali všechny moje weby (:D) ;). A hlavně aby se jim na AntiNově, Mém osobním blogu, trtrtre nebo jakémkoliv jiném webu líbilo :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xanomes Xanomes | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 21:31 | Reagovat

Ahoj, chtěl bych upozornit na změnu: Soukromý chat momentálně spadá pod ShanSoft, nacházející se na adrese shansoft.weebly.com. Výše uvedený web již nefunguje! ///Sar, hodláš ještě ve více blogů pokračovat, nebo již nikoliv?///

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama